بانکداری قرض الحسنه

افتتاح و انجام خدمات بانکی برای انواع حساب های قرض الحسنه پس انداز حقیقی ، حقوقی و مشترک و ارائه تسهیلات قرض الحسنه مبتنی بر کسب و کار، تجاری، ازدواج، خیریه، زیارتی و فرهنگی، جزو مهمترین خدمات صندوق به حساب می آیند.

 

استفاده از خدمات بانکداری قرض الحسنه صندوق، شامل افتتاح حساب و استفاده از تسهیلات مزبور، برای عموم آزاد است و متقاضیان محترم لازم است با داشتن مدارک شناسایی معتبر، جهت افتتاح حساب به صورت حضوری به شعبه صندوق مراجعه فرمایند.

وصول چک

انجام امور مربوط به وصول چک از کلیه بانک ها و مؤسسات عضو سیستم چکاوک، در سریعترین زمان ممکن، با استقرار نظام جامع پرداخت نماچک در صندوق، بدون دریافت کارمزد انجام می شود.

 

استفاده از خدمات وصول چک (کلرینگ): کلیه دارندگان حساب میتوانند چک های دریافتی خود را جهت وصول و واریز به حساب نزد صندوق به باجه های مستقر در شعبه صندوق تحویل نمایند.

بانکداری و پرداخت الکترونیک

افتخار داریم، با انجام کلیه انتقالات و حواله جات بانکی، ارائه خدمات بانکداری الکترونیک اینترنتی ، ارائه پایانه های فروشگاهی شتابی و متصل به حساب های صندوق، به عنوان یکی از صندوق های پیشرو در زمینه خدمات الکترونیک بانکی در خدمت مشتریان خود باشیم. 

 

سامانه های خدمات الکترونیک بانکی صندوق عبارتند از:

  • سامانه انتقال وجه آنلاین بین بانکی (ساتنا و پایا)
  • سامانه اطلاع رسانی پیامکی صندوق (SMS بانک)
  • سامانه واریز آنی با شناسه پرداخت بانکی
  • سامانه ارائه و مدیریت پایانه های فروشگاهی (POS)
  • سامانه پیگیری تلفنی معوقات وام ها
امور فرهنگی وخیریه

مشارکت در امور خیریه و عام المنفعه، اعطای وام به نیازمندان و اعزام کاروان های زیارتی به عتبات عالیات و مشهد مقدس با حمایت های مالی و تسهیلات صندوق از جمله فعالیت هایی است که با دغدغه های فرهنگی و خیریه هیئت مدیره و مدیران صندوق، بطور مداوم در کنار سایر فرآیندها و امور جاری صندوق در حال پیگیری می باشد. 

 

علاقه مندان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از خدمات صندوق، از طریق راهگاه های ارتباطی ذکر شده در قسمت ((ارتباط با ما)) یا مراجعه حضوری به شعبه صندوق، با خدمت گزاران خود در ارتباط باشند. 

ثامن الائمه

صندوق قرض الحسنه

نام کاربری
رمز عبور
نکات امنیتی

پیگیری پرداخت های قبلی

شماره پیگیری بانک
جستجو
شماره حساب/ وام
مبلغ
ریال
توضیحات
درگاه پرداخت
کد امنیتی
در حال بارگذاری..
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست
ادامه

شناسه پرداخت

راهنمای عملیات
شماره حساب/ وام
کد امنیتی
در حال بارگذاری..
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست
نمایش
نکات امنیتی
درخواست نام کاربری و رمز عبور
کد ملی
تلفن همراه
کد امنیتی
در حال بارگذاری..
بستن